logo
logo

nasze priorytety

PSY SĄ W NASZYM ŻYCIU
OD ZAWSZE

LEFKA ORI FCI

Jesteśmy młodą domową hodowlą, ale pasja do dużych psów kiełkowała w nas od najmłodszych lat. Już jako dzieci, naszymi towarzyszami podwórkowych zabaw były psy, które z ogromną cierpliwością znosiły nadgorliwe przejawy miłości, niecodzienne pomysły. Strzegły nas, a my odwdzięczaliśmy się im dozgonną miłością. Dużo można by tu opowiadać o tym, jak wielkim wsparciem są psy zarówno w dziecięcym, jak i dorosłym życiu. Na samą myśl o pierwszych spotkaniach z tymi wyjątkowymi zwierzętami na naszych twarzach pojawia się uśmiech i ogarnia nas wzruszenie.

psy
to nasza
pasja!

Od lat marzyliśmy o posiadaniu dwóch wspaniałych ras: Berneńskiego Psa Pasterskiego oraz Golden Retrievera.

Ich pojawienie się w naszym domu zmieniło wszystko. Poczuliśmy, że wreszcie żyjemy, jesteśmy szczęśliwi i możemy cieszyć się chwilami spędzanymi już razem.

Rodzina

jest najważniejsza

Psy są naszą pasją i pełnoprawnymi członkami rodziny. Nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Są wyjątkowymi kompanami w chwilach trudnych, jak i pełnych szczęścia. Nigdy nas nie opuszczają. Są dla nas wsparciem, a my staramy się być dla nich najlepszymi opiekunami na świecie.

POZNAJCIE LEFKA ORI FCI
I NASZE WYJĄTKOWE PSY

szczegółowa oferta

Zapraszam do współpracy!

Nasz dom – LEFKA ORI – znajduje się w samym centrum Łodzi, znanej głównie z przemysłu włókienniczego oraz wyjątkowej kinematografii. W mieście, dawna historia miesza się z nowoczesnością. Wbrew pozorom jest to idealne miejsce dla Golden Retrieverów i Berneńskich Psów Pasterskich. Dlaczego? Znajduje się tu bardzo dużo parków. I to w ścisłym centrum! Psy mogą eksplorować zielone tereny, oddawać się wielogodzinnym zabawom, uczyć nowych sztuczek, prawidłowo socjalizować. Potwierdzeniem prawdziwej zgodności rasowej naszych psów jest członkostwo w FCI (Fédération Cynologique Internationale), czyli międzynarodowej organizacji kynologicznej z siedzibą w Belgii. Należymy również do ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce), oddział w Łodzi, organizacji zrzeszającej hodowców, właścicieli i miłośników psów rasowych, co traktujemy jako ogromne wyróżnienie.

Psy należące do naszej hodowli posiadają:
• komplet badań genetycznych charakterystycznych dla danej rasy, potwierdzające ich nienaganne zdrowie,
• polisę ubezpieczeniową,
• komplet szczepień,
• chip.


Co wyróżnia nasze psy? Są w pełni zsocjalizowane, przyjazne dla ludzi jak i innych zwierząt, nie są strachliwe. Bez większych problemów podróżują praktycznie każdym środkiem transportu (staramy się z zabierać je na krótsze oraz dłuższe wyprawy), nie boją się różnych dźwięków, ponieważ są wychowywane od szczeniaka w mieście. Uczęszczały do psiego przedszkola oraz na szkolenia z posłuszeństwa, gdzie zdobyły niezbędne umiejętności i poznały zasady zachowania stanowiące znakomitą podwalinę dla dalszego wychowania. Udało nam się w ten sposób wraz ze specjalistami wypracować u nich wyważony charakter.

Jesteśmy przekonani, że potomstwo tych wyjątkowych psów będzie szlachetne, zdrowe i pełne samych dobrych cech gwarantujących przyjemność z wychowania.

Napisz
lub zadzwoń

Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby zapytać o nasze psy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wychowania Golden Retrieverów i Berneńskich Psów Pasterskich. Jeżeli chcesz przeżyć wyjątkową przygodę z przedstawicielami tych wspaniałych ras, zapraszamy do kontaktu.


    WYRAŻAM ZGODĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu uzyskania odpowiedzi na złożone zapytanie.

    Wyślij