logo
logo

Dowiedz się, jak działa nasza hodowla

Poznaj nas lepiej

LEFKA ORI FCI to domowa hodowla Golden Retrieverów i Berneńskich Psów Pasterskich, którą prowadzimy w Łodzi. Nasze psy są członkami Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI oraz Związku Kynologicznego w Polsce (ZKwP), oddział w Łodzi. Są w pełni zsocjalizowane, przyjazne dla ludzi, chętnie podróżują wszystkimi środkami transportu. Nie mają żadnych obciążeń genetycznych, co potwierdzają specjalistyczne badania. Dzięki uczęszczaniu do psiego przedszkola oraz na szkolenia z posłuszeństwa, poznały podstawowe zasady zachowania gwarantujące łatwość w dalszym wychowaniu.

Od najmłodszych lat pasjonowały nas psy, ich inteligencja, zaradność, wyjątkowy charakter. Codziennie zaskakują nas zdobywaniem nowych umiejętności oraz czułością, jaką od nich otrzymujemy za opiekę, długie spacery czy oferowanie coraz to nowych przysmaków. Tworzymy zgraną paczkę. Jesteśmy szczęśliwi, że w naszym życiu pojawiły się tak wyjątkowe stworzenia.

Jeżeli chcesz przeżyć wyjątkową przygodę z przedstawicielami tych wspaniałych ras, zapraszamy do kontaktu.

zobacz na mapie jak trafić do naszej hodowli!

CZYM WYRÓŻNIA
SIĘ LEFKA ORI FCI?

DZIAŁALNOŚĆ OPARTA NA PASJI DO PSÓW

Nasza domowa hodowla Golden Retrieverów i Berneńskich Psów Pasterskich powstała z pasji do psów. Spełniamy marzenie, a jednocześnie dajemy możliwość posiada tych wyjątkowych szczeniaków innym.

PROFESJONALNIE WYCHOWANE, ZDROWE PSY

Wszystkie psy należące do naszej hodowli uczęszczały do psiego przedszkola oraz na szkolenia z posłuszeństwa. Przeszły specjalistyczne badania wykluczające obciążenia genetyczne. Pilnujemy, aby respektowały wyuczonych zasad, co gwarantuje ich bezproblemowe wychowanie.

DORADZTWO NA KAŻDYM ETAPIE OPIEKI

Chcesz zdecydować się na szczenię, ale obawiasz się, z jakim wyzwaniem będzie się to wiązało? Napisz do nas. Chętnie podpowiemy co zrobić, aby pies był posłuszny, chętnie uczył się nowych rzeczy i prawidłowo odżywiał.

Napisz
lub zadzwoń

Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby zapytać o nasze psy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wychowania Golden Retrieverów i Berneńskich Psów Pasterskich. Jeżeli chcesz przeżyć wyjątkową przygodę z przedstawicielami tych wspaniałych ras, zapraszamy do kontaktu.


    WYRAŻAM ZGODĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu uzyskania odpowiedzi na złożone zapytanie.

    Wyślij